Сайлентблок важеля DAEWOO LANOS 97 - передн. міст, задн. (Вир-во FEBI)
Номер деталі 3142, призначена для DAEWOO, Lanos, OPEL, Импортные автомобили, Sens.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 55x60x55мм., орієнтовна вага - 0,19400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3142 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.19400 кг |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

