
Втулки стаб. MB SPRINTER, VW LT28-35/46 (95-06) передн. внутр. (Вир-во Febi)
220 ₴
- В наявності
- Код: 6900675593
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. MB SPRINTER, VW LT28-35/46 (95-06) передн. внутр. (Вир-во Febi)
Номер деталі 18874, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x40x30мм., орієнтовна вага - 0,02500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 18874 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02500 кг |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴
