
Стійка стаб.DAEWOO LANOS 97 - передн. міст (Вир-во FEBI)
390 ₴
- В наявності
- Код: 6900675594
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб.DAEWOO LANOS 97 - передн. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 3207, призначена для DAEWOO, Lanos, OPEL, Импортные автомобили, Sens.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x255x55мм., орієнтовна вага - 0,28700кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3207 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28700 кг |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴
