Сайлентблок балки VW PASSAT (88-) задн. вісь (Вир-во Febi)
Номер деталі 3664, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x50мм., орієнтовна вага - 0,27500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3664 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.27500 кг |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

