
Підшипник маточини колеса AUDI, SEAT, VW задн. міст (Вир-во FEBI)
460 ₴
- В наявності
- Код: 6900675599
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини колеса AUDI, SEAT, VW задн. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 3674, призначена для AUDI, VW, Passat, Toledo, Polo, CORDOBA, JETTA, DERBY, AROSA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x90x45мм., орієнтовна вага - 0,26200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3674 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Довжина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.26200 кг |
| Висота | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴
