
Опора кульова SEAT (Вир-во Febi)
460 ₴
- В наявності
- Код: 6900675600
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова SEAT (Вир-во Febi)
Номер деталі 2942, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x80x90мм., орієнтовна вага - 0,38100кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2942 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38100 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴
