
Опора кульова DAEWOO LANOS передн. вісь, нижня. (Вир-во Febi)
580 ₴
- В наявності
- Код: 6900675601
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова DAEWOO LANOS передн. вісь, нижня. (Вир-во Febi)
Номер деталі 2620, призначена для DAEWOO, Lanos, OPEL, Импортные автомобили.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x160x100мм., орієнтовна вага - 0,61500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2620 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.61500 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴
