
Втулки стаб. VW CADDY III задн. вісь (Вир-во Febi)
280 ₴
- В наявності
- Код: 6900675602
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. VW CADDY III задн. вісь (Вир-во Febi)
Номер деталі 27038, призначена для AUDI, VW, Caddy.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x50x45мм., орієнтовна вага - 0,05400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27038 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Висота | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05400 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
