
Накінечник тяги керма. VW GOLF II, JETTA II без г/у лев. (Вир-во Febi)
460 ₴
- В наявності
- Код: 6900675639
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник тяги керма. VW GOLF II, JETTA II без г/у лев. (Вир-во Febi)
Номер деталі 3583, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x83x90мм., орієнтовна вага - 0,35500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3583 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35500 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 83 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴
