
Сайлентблок балки DAEWOO LANOS 1,4-1,5-1,6 16V (Вир-во Febi)
430 ₴
- В наявності
- Код: 6900675641
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок балки DAEWOO LANOS 1,4-1,5-1,6 16V (Вир-во Febi)
Номер деталі 4305, призначена для DAEWOO, Lanos, OPEL, Импортные автомобили, Vectra A, Ascona C.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 55x70x55мм., орієнтовна вага - 0,30500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 4305 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30500 кг |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴
