
Втулки стаб. AUDI, SEAT, VW, SKODA 96 перед. міст (Вир-во FEBI)
230 ₴
- В наявності
- Код: 6900675643
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. AUDI, SEAT, VW, SKODA 96 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 22804, призначена для AUDI, VW, SKODA, SKODA, Octavia, SEAT, Leon, Toledo.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x40x25мм., орієнтовна вага - 0,03000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22804 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з моделлю | A3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴
