
Сайлентблок важеля SKODA OCTAVIA 04 перед. міст, перед.(Вир-во FEBI)
370 ₴
- В наявності
- Код: 6900675646
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля SKODA OCTAVIA 04 перед. міст, перед.(Вир-во FEBI)
Номер деталі 24390, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 45x60x45мм., орієнтовна вага - 0,19000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 24390 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Діаметр зовнішній | 28 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.19000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴
