Шланг гальмівний (вир-во FEBI)
Номер деталі 1894, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10x480x10мм., орієнтовна вага - 0,11500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1894 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Довжина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11500 кг |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

