
Диск гальмівний VW T3 передн. (вир-во FEBI)
2 890 ₴
- В наявності
- Код: 6900676906
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний VW T3 передн. (вир-во FEBI)
Номер деталі 2583, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 260x260x90мм., орієнтовна вага - 7,80000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2583 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.80000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 890 ₴
