Шланг гальмівний (вир-во FEBI)
Номер деталі 2691, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 18x240x18мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2691 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Довжина | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

