Диск гальмівний OPEL KADETT E, ASTRA E, VECTRA A задн. (вир-во FEBI)
Номер деталі 4525, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 270x270x90мм., орієнтовна вага - 6,15000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4525 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.15000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

