Диск гальмівний OPEL OMEGA A, OMEGA B, передн., вент. (вир-во FEBI)
Номер деталі 4848, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 295x295x60мм., орієнтовна вага - 7,70000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4848 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.70000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 295 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

