Диск гальмівний OPEL OMEGA A задн. (вир-во FEBI)
Номер деталі 4850, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280x280x70мм., орієнтовна вага - 4,55000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4850 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.55000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

