Шланг гальмівний (вир-во FEBI)
Номер деталі 6562, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x340x30мм., орієнтовна вага - 0,09000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6562 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Довжина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

