Диск гальмівний FIAT DUCATO передн. (вир-во FEBI)
Номер деталі 7922, призначена для FIAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 270x270x70мм., орієнтовна вага - 6,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7922 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

