Шланг гальмівний (вир-во FEBI)
Номер деталі 8519, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 18x185x18мм., орієнтовна вага - 0,06000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 8519 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Довжина | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 185 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

