
Диск гальмівний VOLVO 240, 260, 740, 760, 780, 940, 960 задн. (вир-во FEBI)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900676955
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний VOLVO 240, 260, 740, 760, 780, 940, 960 задн. (вир-во FEBI)
Номер деталі 11449, призначена для Volvo.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280x280x70мм., орієнтовна вага - 5,15000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 11449 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Висота | 70 мм |
| Товщина | 73.2 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Невентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з моделлю | 960, 240, 260, 740, 940 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.15000 кг |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
