Шланг гальмівний (вир-во FEBI)
Номер деталі 14042, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 18x320x18мм., орієнтовна вага - 0,09800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 14042 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Довжина | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Призначення | Переднє праве колесо |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, Superb, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09800 кг |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

