Диск гальмівний OPEL ASTRA B передн. вент. (вир-во FEBI)
Номер деталі 17210, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 255x255x40мм., орієнтовна вага - 5,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 17210 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Висота | 40 мм |
| Товщина | 41.1 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

