
Диск гальмівний SEAT TOLEDO, SKODA YETI, VW GOLF VI передн. вент. (вир-во FEBI)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900676971
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний SEAT TOLEDO, SKODA YETI, VW GOLF VI передн. вент. (вир-во FEBI)
Номер деталі 22902, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 290x290x50мм., орієнтовна вага - 7,66000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 22902 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Висота | 50 мм |
| Товщина | 49.7 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з моделлю | Superb, Beetle, Caddy, Eos, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.66000 кг |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
