
Диск гальмівний AUDI A3, SEAT TOLEDO, SKODA OCTAVIA, VW CADDY, передн. вент. (вир-во FEBI)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900676972
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний AUDI A3, SEAT TOLEDO, SKODA OCTAVIA, VW CADDY, передн. вент. (вир-во FEBI)
Номер деталі 22904, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280x280x45мм., орієнтовна вага - 6,03000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 22904 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Висота | 45 мм |
| Товщина | 49.4 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Caddy, Toledo, Jetta, A3, Octavia, Leon, Golf, Yeti, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.03000 кг |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
