
Сайлетблок важеля BMW 3 (E36, E46), X3 (E83) 90-11 зад. міст (Вир-во FEBI)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900691457
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлетблок важеля BMW 3 (E36, E46), X3 (E83) 90-11 зад. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 1023, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 45x60x45мм., орієнтовна вага - 0,22000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1023 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22000 кг |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
