
Втулка ресори MB Sprinter (вир-во Febi)
860 ₴
- В наявності
- Код: 6900691458
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка ресори MB Sprinter (вир-во Febi)
Номер деталі 1505, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x80x60мм., орієнтовна вага - 0,36600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1505 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36600 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴
