
Сайлентблок балки MB W201 (-88) задн. вісь, передн. (Вир-во Febi)
650 ₴
- В наявності
- Код: 6900691465
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок балки MB W201 (-88) задн. вісь, передн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 7601, призначена для Mercedes, Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,23000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 7601 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23000 кг |
| Довжина | 80 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
