
Важіль підвіски поперечний AUDI A6, VW PASSAT (97-) нижн. задн. (Вир-во Febi)
2 330 ₴
- В наявності
- Код: 6900691475
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски поперечний AUDI A6, VW PASSAT (97-) нижн. задн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 11350, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 105x500x85мм., орієнтовна вага - 1,68500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 11350 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Розмір конуса | 21 мм |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.68500 кг |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 330 ₴
