
Подушка двигуна праворуч Citroen; Peugeot (вир-во FEBI)
970 ₴
- В наявності
- Код: 6900691481
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка двигуна праворуч Citroen; Peugeot (вир-во FEBI)
Номер деталі 19969, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 115x115x130мм., орієнтовна вага - 0,97300кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19969 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Права |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ZX, 306, Xsara, Berlingo, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.97300 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴
