
Важіль AUDI A4, A6, A8, SKODA SUPERB I, VW PASSAT 94-09 перед. міст праворуч (Вир-во FEBI)
2 420 ₴
- В наявності
- Код: 6900691483
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль AUDI A4, A6, A8, SKODA SUPERB I, VW PASSAT 94-09 перед. міст праворуч (Вир-во FEBI)
Номер деталі 21198, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x563x88мм., орієнтовна вага - 1,89000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21198 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Матеріал | Алюміній |
| Висота | 88 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Задній |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.89000 кг |
| Ширина | 563 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 420 ₴
