
Важіль підвіски поперечний AUDI A6, VW PASSAT (97-) задн. прав. (Вир-во Febi)
1 230 ₴
- В наявності
- Код: 6900691484
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски поперечний AUDI A6, VW PASSAT (97-) задн. прав. (Вир-во Febi)
Номер деталі 21906, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x380x60мм., орієнтовна вага - 0,56000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21906 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Задній |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.56000 кг |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 230 ₴
