
Опора кульова VW T5, MULTIVAN передн. вісь (2600-3000кг) (Вир-во Febi)
690 ₴
- В наявності
- Код: 6900691486
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова VW T5, MULTIVAN передн. вісь (2600-3000кг) (Вир-во Febi)
Номер деталі 23336, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x90мм., орієнтовна вага - 0,51000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23336 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Тип важеля | Контрольний |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Місце встановлення | Передня права |
| Конструктивні особливості | З контргайкою |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.51000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴
