
Сайлентблок важеля DACIA LOGAN 04 - передн. міст, (Вир-во FEBI)
350 ₴
- В наявності
- Код: 6900691489
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля DACIA LOGAN 04 - передн. міст, (Вир-во FEBI)
Номер деталі 26304, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x50x45мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 26304 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Sandero, Dokker, Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴
