Втулки стаб. AUDI, SKODA, VW (Вир-во Febi)
Номер деталі 26344, призначена для AUDI, VW, SKODA, Octavia.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x40x20мм., орієнтовна вага - 0,03300кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 26344 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з моделлю | A3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03300 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

