
Прокладка клапанної кришки (вир-во SsangYong)
580 ₴
- В наявності
- Код: 6900693543
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка клапанної кришки (вир-во SsangYong)
Номер деталі 1610163321, призначена для SSANGYONG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x180x20мм., орієнтовна вага - 0,06200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1610163321 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Сумісність з моделлю | Kyron, V-Class, Musso, Vito, C-Class, Actyon, 124, Korando, Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06200 кг |
| Висота | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴
