
Датчик кисневий (лямбда-зонд) Hyundai I30 09-/Elantra/Kia Ceed/Cerato 06-/Carens08-(вир-во Mobis)
3 490 ₴
- В наявності
- Код: 6900693653
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик кисневий (лямбда-зонд) Hyundai I30 09-/Elantra/Kia Ceed/Cerato 06-/Carens08-(вир-во Mobis)
Номер деталі 392102B010, призначена для KIA, HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x180x70мм., орієнтовна вага - 0,16900кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 392102B010 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | i10, Accent i25, Carens, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato |
| Довжина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16900 кг |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 490 ₴
