
Сальник маточини передньої Kia Retona -00/Sportage -02 (вир-во Mobis)
410 ₴
- В наявності
- Код: 6900698315
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник маточини передньої Kia Retona -00/Sportage -02 (вир-во Mobis)
Номер деталі 0K08133065, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x15мм., орієнтовна вага - 0,07000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0K08133065 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Висота | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07000 кг |
| Довжина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
