
Гідрокомпенсатор HYUNDAI/KIA CARENS(99-06), RIO(00-05), CLARUS(96-00), MENTOR(97-04) (вир-во Mobis)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900698661
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гідрокомпенсатор HYUNDAI/KIA CARENS(99-06), RIO(00-05), CLARUS(96-00), MENTOR(97-04) (вир-во Mobis)
Номер деталі 0K24712101, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x40x30мм., орієнтовна вага - 0,05300кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0K24712101 |
| Виробник | Mobis |
| Марка | Kia |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Rio, Shuma, Carens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05300 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
