
Патрубок радіатора нижній K2500/K2700/K2900 04-/Pregio 97- (вир-во Mobis)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900700335
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Патрубок радіатора нижній K2500/K2700/K2900 04-/Pregio 97- (вир-во Mobis)
Номер деталі 0K60A15185, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x430x40мм., орієнтовна вага - 0,35000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0K60A15185 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | X40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
