
Клапан контролю тиску масла HYUNDAI/KIA AZERA, IX35/TUCSON, SANTAFE, SONATA, OPTIMA (вир-во Mobis)
3 120 ₴
- В наявності
- Код: 6900732593
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клапан контролю тиску масла HYUNDAI/KIA AZERA, IX35/TUCSON, SANTAFE, SONATA, OPTIMA (вир-во Mobis)
Номер деталі 243752G500, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x140x60мм., орієнтовна вага - 0,14500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 243752G500 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Santa Fe, Sorento, Optima, Sportage, Grandeur |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14500 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 120 ₴
