
Шків генератора (вир-во Mobis)
5 420 ₴
- В наявності
- Код: 6900742594
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шків генератора (вир-во Mobis)
Номер деталі 373222G500, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x45мм., орієнтовна вага - 0,48400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 373222G500 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Santa Fe, Sonata, Sorento, Optima, Sportage, Grandeur |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.48400 кг |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 420 ₴
