
Підшипник задньої маточини (вир-во SsangYong)
5 120 ₴
- В наявності
- Код: 6900743347
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник задньої маточини (вир-во SsangYong)
Номер деталі 4142321200, призначена для SSANGYONG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x100x80мм., орієнтовна вага - 1,01900кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4142321200 |
| Виробник | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Rexton, Kyron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.01900 кг |
| Висота | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 120 ₴
