
Підшипник маточини колеса (вир-во SsangYong)
2 430 ₴
- В наявності
- Код: 6900743374
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини колеса (вир-во SsangYong)
Номер деталі 4143203210, призначена для SSANGYONG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x50мм., орієнтовна вага - 0,28200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4143203210 |
| Виробник | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | CAMPO , Frontera, D-Max, Monterey, Trooper |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28200 кг |
| Висота | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 430 ₴
