
Салейнтблок задньої балки передній (вир-во SsangYong)
320 ₴
- В наявності
- Код: 6900743676
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Салейнтблок задньої балки передній (вир-во SsangYong)
Номер деталі 4261034000, призначена для SSANGYONG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x65x45мм., орієнтовна вага - 0,29000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 4261034000 |
| Виробник | Ssang Yong |
| Висота | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.29000 кг |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴
