Відбійник заднього амортизатора (вир-во Mobis)
Номер деталі 553482J000, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x50x50мм., орієнтовна вага - 0,05800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 553482J000 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05800 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

