
Колодки гальмівні гальма стоянки New Actyon (вир-во SsangYong)
3 000 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900768921
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні гальма стоянки New Actyon (вир-во SsangYong)
Номер деталі 4833A34000, призначена для SSANGYONG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x165x80мм., орієнтовна вага - 1,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4833A34000 |
| Виробник | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Korando, Actyon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.10000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴/комплект
