
Фільтр салону New Actyon (вир-во SsangYong)
1 040 ₴
- В наявності
- Код: 6900768925
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр салону New Actyon (вир-во SsangYong)
Номер деталі 6811634000, призначена для SSANGYONG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x240x30мм., орієнтовна вага - 0,10200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6811634000 |
| Виробник | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Korando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10200 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴
