
Сайлентблок рами (вир-во SsangYong)
630 ₴
- В наявності
- Код: 6900768934
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок рами (вир-во SsangYong)
Номер деталі 6012108000, призначена для SSANGYONG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x50мм., орієнтовна вага - 0,15600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 6012108000 |
| Виробник | Ssang Yong |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Rexton, Actyon, Kyron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15600 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴
